Operátor výroby ŠKODA AUTO-Kvasiny

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Královehr. k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: Ihned    Plat: 26300,-

Náplň práce

Hledáme šikovné lidi do výroby-automotive

Požadujeme-minimálně SOU s výučním listem
-praxe ve strojírenské společnosti výhodou
-manuální zručnost
-logické uvažování
-schopnost dodržovat předepsané pracovní postupy
-týmový přístup
-ochotu pracovat ve třísměnném provozu
-dobrý zdravotní stav-fyzickou zdatnost
-ochotu dostavit se na osobní pohovor

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme-Pracovní smlouvu uzavřenou přímo se společností ŠKODA AUTO
-reálný výdělek až 26300 kč(včetně příplatků) a po 3 měsících až 30000 kč
-od 1.1.2017 navýšení mzdy o více než 15%
-náborový příspěvek 3000 kč vyplacený v prvním měsíci
-dovolená 5 dnů dovolené navíc
-příplatky za přesčasy a víkendy
-zajištěné stravování na všech směnách
-osobní ohodnocení po 3 měsících (v průměru 1900 kč/měsíc)
-zajištěné ubytování a příspěvek na ubytování (1200 Kč/měsíc)
-svozové autobusy z měst: Hradec Králové, Náchod, Městec Králové, Český Dub, Králíky

Životopis zasílejte naostrava@protemp.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 1877             Inzerát Operátor výroby ŠKODA AUTO-Kvasiny vložen: 2017-10-22

Pracovní místo Operátor výroby ŠKODA AUTO-Kvasiny nabízí

Pro- Temp spol. s r.o.

Předmět podnikání:
    personální agentura

IČO: 02755670

Adresa:
   Cejl 105/107
   Brno
   60200

Kontakní osoba:   Andrea Šmídová

Tel.: 734319941
Fax.:
Email: www.protemp.cz