Realitní makléř/ka ERA D-team

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Ústecký k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: 40000,-

Náplň práce

Máte obchodního ducha, umíte oslovit klienta a zajímá Vás práce s možností NADPRŮMĚRNÉHO VÝDĚLKU? Jste profesionál v oboru? Nebo chcete začít? Spojte svůj pracovní potenciál s naším týmem realitní kanceláře ERA D-team (pobočka Litoměřice) a vybudujte si novou budoucnost.
Nabízíme Vám, stát se součástí celosvětové sítě realitních kanceláří ERA Reality a být úspěšným realitním makléřem/kou s podporou nejnovějšího prověřeného know-how s možností výdělku bez horního limitu. Chceme slyšet i Váš názor a záleží nám, abyste se u nás cítili fajn.
Neváhejte nás kontaktovat, rádi se o vás postaráme a vše, co potřebuje úspěšný realitní makléř/ka, Vás naučíme.

PožadujemePozitivně naladěný člověk s chutí do práce
Komutikativní a empatická osobnost
Makléř s chutí se vzdělávat
Kolega, který se rád účastní firemních akcí

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeNabízíme: možnost neomezeného výdělku, propracovaný odměňovací systém, provize až
80%, kombinace provizního systému a pevného platu, unikátní systém vzdělávání, fungující know-how,
zázemí pobočky, možnost dalšího profesního růstu, SIM karty a osobního auta i pro soukromé účely.
Požadujeme komunikativní přístup, samostatnost a zodpovědnost

Životopis zasílejte naerad-team@era-reality.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 568             Inzerát Realitní makléř/ka ERA D-team vložen: 2017-02-23

Pracovní místo Realitní makléř/ka ERA D-team nabízí

ERA reality D-team

Předmět podnikání:
    Obchod a prodej

IČO: 01140914

Adresa:
   Pekařská 122/5
   Litoměřice
   41201

Kontakní osoba:   Dana Matěková

Tel.: 777064400
Fax.:
Email: erad-team@era-reality.cz
Internet: http://era-reality.cz/era-d-team/o-kancelari.aspx