HledámPráci.cz - logo HledámPráci.cz - nabídka práce
HledámPráci.cz

SCENIC CRUISES Austrálske riečne lode - konkurz

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Zahraničí   Obor: jiné    Nástup: 15.03.2017    Plat: 45000,-

Náplň práce

Ste dobrí v gastronómii a hotelových službách a radi by ste pracovali pre jednu z najprestížnejších lodných spoločností na trhu. V takom prípade Vás s radosťou pozývame na konkurz s lodnou spoločnosťou SCENIC CRUISES. Ide o lodnú spoločnosť, ktorá prevádzkuje zväčša 5-4* riečne výletné lode, ktoré sa plavia v Európe.
Spoločnosť ponúka prácu v mladom a dynamickom kolektíve v luxusných priestoroch riečnych lodí, ktoré sú na trhu veľmi obľúbené.
Spoločnosť sa sústreďuje zväčša na Austrálsku klientelu a preto okrem osobného sprepitného vie garantovať aj takzvané spoločné/delené sprepitné ktoré vychádza 700,- EUR mesačne na osobu.
Spoločnosť ponúka taktiež výhodné pracovné zmluvy kde zdravotné poistenie a odvody sú hradené vo Švajčiarsku a stým aj spojené výhody.

PožadujemeVyžaduje sa aktívna znalosť AJ a prax v odbore gastronómia, hotelové služby.

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeKONKURZ sa bude konať v Bratislave 9.Decembra 2016 a spoločnosť má záujem obsadiť Slovákov a Čechov na nasledovné pozície:

Utility - umývač, Butler, Cabin stewardess - chyžná, Chef de Partie - kuchár, Demi Chef de Partie - Junior kuchár, Executive Chef - Šéfkuchár, Sous Chef - Zástupca šéfkuchára, Houskeeper - Manažér/ka ubytovacej časti, Masér, Pastry Chef - Cukrár, Restaurant Waiter - Chef de Rang - Čašník, Bar Waiter - Barový čašník, Restaurant Manager - Maitre´d - Manažér Reštaurácie

Podmienky k jednotlivým pozíciám nájdete na našej stránke, alebo o ne môžete požiadať e-mailom.

V prípade Vášho záujmu nás neváhajte prosím kontaktovať ako exkluzívneho zástupcu lodnej spoločnosti SCENIC CRUISES na Slovenskom a Českom trhu.
S pozdravom Váš Team CONCORDIA Agency - JOB on BOARD

Počet zobrazení nabídky práce: 1385             Inzerát SCENIC CRUISES Austrálske riečne lode - konkurz vložen: 2016-11-08

Pracovní místo SCENIC CRUISES Austrálske riečne lode - konkurz nabízí

CONCORDIA Agency s.r.o.

Předmět podnikání:
    Personálna agentúra, zaoberáme sa predovšetkým vybavovaním práce na riečne a zaoceánske výletné lode.

IČO: 36507903

Adresa:
   Seberíniho 1
   Bratislava
   82103

Kontakní osoba:   Martin JANOSIK

Tel.: +421243632448
Fax.:
Email: info@concordiaagency.com
Internet: https://www.concordiaagency.com/sk/