Analytik výroby

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: management    Nástup: dohodou    Plat: 30000,-

Náplň práce

Provádění analýz desek tištěných spojů a hotových produktů pro automobilový průmysl
Zjišťování kořenové příčiny
Navrhování nápravných opatření
Vedení záznamů o provedených analýzách

PožadujemeMin. SŠ vzdělání v oboru elektro
Orientace v technické dokumentaci
Analytické znalosti
Praxe na obdobné pozici výhodou

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme5 týdnů dovolené
Odměna za plnou docházku ve výši 20 400 Kč za rok
Náborový příspěvek 10 000 Kč , dalších 5 000 Kč po dalších 3 měsících (při prodloužení pracovního poměru)
Balíček Benefit Plus v hodnotě 5 000 Kč na rok
Příspěvek na závodní stravování formou stravenek
Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 300 – 700 Kč měsíčně dle délky zaměstnání
Dotovaná firemní doprava ze směrů Štětí, Mělník, Neratovice, Benátky n. Jizerou, Lysá n. Labem, Čelákovice, Předměřice n. Jizerou, Konětopy, Všetaty a Praha-Letňany
Příspěvky zaměstnancům na dětskou rekreaci až 20 750 Kč za rok
Slevové programy u všech tří mobilních operátorů
Různé sezónní slevové nabídky
V zimních měsících možnost očkování proti chřipce
Možnost interního vzdělávání při příležitosti pracovního nebo životního jubilea (od 7 500 Kč)

Počet zobrazení nabídky práce: 1643             Inzerát Analytik výroby vložen: 2016-11-15

Pracovní místo Analytik výroby nabízí

Continental Automotive Czech republic s.r.o.

Předmět podnikání:
    Výroba a průmysl

IČO: 62024922

Adresa:
   Průmyslová 1851
   Brandýs nad Labem
   25001

Kontakní osoba:   Barbora Vávrová

Tel.: 326931620
Fax.:
Email: barbora.vavrova@continental-corporation.com