Specialista podpory ICT

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: IT/telekomunikace    Nástup: ihned    Plat: 25000,-

Náplň práce

Pokud se domluvíme, budete se u našich klientů, převážně mezinárodních společností z Hospitality segmentu, zabývat mimo jiné:
• správou systémů na platformě MS Windows
• správou serverů, síťových prvků a periférií
• pokročilou správou PC a mobilních zařízení
• podporou koncových uživatelů
• komunikací s dodavateli klientů

PožadujemeBudeme rádi, prokážete-li alespoň:
• pokročilou znalost Windows 7, Windows 10 a Office
• základní znalost Windows Server 2008 R2 a vyšší
• základní znalost MS ActiveDirectory a souvisejících služeb (GPO, DHCP, DNS, RRAS atd.)
• základní znalost síťových prvků, protokolů a technik (např. VLAN)
• orientační znalost Linuxu
• schopnost komunikace v AJ (slovem i písmem)

Vzhledem k charakteru práce předpokládáme:
• spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost
• ochotu učit se novým věcem
• příjemné a reprezentativní vystupování nejen při jednáních s klienty

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeZa to vám kromě odpovídajícího mzdového ohodnocení nabízíme:
• rozmanité pracovní činnosti v široké škále ICT
• možnost částečně flexibilní pracovní doby
• podporu osobního rozvoje
• prostor pro vlastní invenci

Počet zobrazení nabídky práce: 721             Inzerát Specialista podpory ICT vložen: 2017-01-11

Pracovní místo Specialista podpory ICT nabízí

ProCon Group s.r.o.

    výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

IČO: 28521943

Adresa:
   Petržílkova 1436/35
   Praha
   15800

Kontakní osoba:   Petr Kavan

Tel.:
Fax.:
Email: pk@procon.cz