Poradce pro osobní klientelu

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 1.4.2017    Plat: 25000,-

Náplň práce

Chcete pracovat v nadnárodní společnosti se silným a stabilním postavením na trhu? Máte střední školu, umíte pracovat na PC? Pracujete rádi s lidmi a umíte jim naslouchat? Jste obchodníkem tělem i duší? Chcete mít flexibilní pracovní dobu a být odměňováni za skutečně odvedenou práci?

Přidejte se k nám a pracujte pro světovou špičku v životním pojištění!

Co budete dělat na pozici Poradce pro osobní klientelu?
Starat se o stávající klienty a hledat nové obchodní příležitosti. Sjednávat s klienty naše služby s ohledem na jejich životní situaci, potřeby a požadavky.

Kdo jsme?
MetLife Europe d.a.c. je dceřinou společností MetLife, Inc., jež déle než 140 let pečuje o 90 miliónů zákazníků ve více než 47 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992 a nabízíme širokou škálu kvalitních produktů životního, úrazového a skupinového pojištění, které se osvědčily v mnoha zemích světa a jsou schopny uspokojit požadavky klientů všech věkových kategorií.

PožadujemeStředoškolské vzdělání zakončené závěrečnou zkouškou.
Uživatelská práce na PC.
Komunikační dovednosti, příjemné vystupování, umění naslouchat.
Zápal a nadšení pro obchod.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeMetLife vás bude bavit!

V prvním roce Vám zajistíme zajímavou finanční podporu, kvalitní a bezplatné zaškolení, nadprůměrné ohodnocení s neomezenou výší příjmů, které záleží jen na Vaší aktivitě. Navíc pro vás máme možné benefity - výhodný operativní leasing s měsíčním příspěvkem na provoz vozidla, příspěvek na notebook, vizitky a další.

Nemáte zkušenosti v tomto oboru? Nevadí, učený z nebe nespadl - do začátku dostanete maximální podporu společnosti a svého manažera.
Pracujte flexibilně - práci i návštěvy u klientů si naplánujte podle vašich časových možností.
Zázemí budete mít v naší nové kanceláři v centru města.

Počet zobrazení nabídky práce: 1357             Inzerát Poradce pro osobní klientelu vložen: 2017-04-28

Pracovní místo Poradce pro osobní klientelu nabízí

Tomáš Dudík, Business Unit Manager, MetLife Europe d.a.c.

Předmět podnikání:
    Činnosti zástupců pojišťovny a makléřů

IČO: 04582888

Adresa:
   Matiční 730/3
   Ostrava
   70200

Kontakní osoba:   Tomáš Dudík, DiS.

Tel.: 705003693
Fax.:
Email: tomas.dudik@zp.metlife.cz
Internet: www.metlife.cz