programátor - vývojář (analytik)

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brno   Obor: IT/telekomunikace    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

Policejní prezidium Policie ČR s detašovaným pracovištěm v Brně, hledá do svého týmu nové kolegy / kolegyně na pozice programátor - vývojář (analytik) informačního systému ETŘ, ve služebním nebo zaměstnaneckém poměru.

Vzhledem k širšímu rozšiřování týmu vítáme programátory s praxí i absolventy.

Náplň práce:
Spolupráce při programování nových modulů v systému, zkvalitňování a doplňování stávajících modulů a funkcionalit systému (na základě uživatelských požadavků).

Systém ETŘ je základním systémem pro práci všech policistů a občanských zaměstnanců policie České republiky. Obsahuje moduly spisové služby, editaci a tisk dokumentů a jejich workflow, komunikaci s ostatními subjekty prostřednictvím datových schránek, další pomocné evidence atd. Systém vyvíjí policie České republiky výhradně vlastními silami a provozuje jej již od roku 2005.

PožadujemeZákladní požadavky:
- občanství České Republiky
- bezúhonnost
- dokončené VŠ (SŠ) vzdělání
- osobnostní způsobilost

Odborné požadavky:
- znalost SQL (PL/SQL výhodou),
- praktické zkušenosti s relačními databázemi
- schopnost programovat výhodou (ASP/PHP a Javascript, výhodou XML a C#),
- schopnost navrhovat design aplikací (obecná znalost HTML a CSS),
- výhodou jsou praktické zkušenosti s webovými službami
- schopnost samostatné i týmové práce,
- ochota učit se novým věcem

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeZajímavou práci při vývoji na systému, se kterým denně pracuje velké množství uživatelů, kteří každou vámi vytvořenou změnu okamžitě ocení.

Stabilitu, opravdu velmi dobrý kolektiv, příjemné pracovní prostředí (žádný openspace), služební notebook a telefon, příspěvek na stravování.

Počet zobrazení nabídky práce: 1938             Inzerát programátor - vývojář (analytik) vložen: 2017-02-14

Pracovní místo programátor - vývojář (analytik) nabízí

Ministerstvo vnitra

Předmět podnikání:
    státní správa

IČO: 00007064

Adresa:
   Horní 21
   Brno
   65965

Kontakní osoba:   Karel Špička

Tel.:
Fax.:
Email: etr@pcr.cz