Prodavač/ka

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: 22000,-

Náplň práce

Hledáme prodavačku do malého kolektivu pro obchod s českými výrobky. Hledáme stabilní článek do našeho týmu.
V případě Vašeho zájmu nám zašlete své CV případně foto. Na základě těchto informací Vás pozveme na osobní pohovor, který proběhne co nejdříve.

Náplň práce:
prodej výrobků české kosmetiky
práce s penězi, komunikace se zákazníky
rozdávání vzorků, letáčků

Požadujemeaktivní přístup
opravdový zájem pracovat v prodeji
komunikativnost a příjemný projev
praxe na obdobné pozici výhodou, není podmínkou

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízímeod počátku zajímavé mzdové ohodnocení
propracovaný systém zaučení
příjemnou pracovní atmosféru v motivovaném týmu
2 dny v týdnu volné
možnost kariérního růstu

Počet zobrazení nabídky práce: 1269             Inzerát Prodavač/ka vložen: 2017-06-12

Pracovní místo Prodavač/ka nabízí

Christine Promo s.r.o.

    výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

IČO: 04395123

Adresa:
   Na Dolinách 1149/35
   Praha 4
   14000

Kontakní osoba:   Kristýna Hrouzová

Tel.:
Fax.:
Email: christine.promo@profi-marketing.cz