Administrativní pracovník

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Středoč. k.   Obor: management    Nástup: 20.2.2017    Plat: 30000,-

Náplň práce

Do naší kanceláře přijmeme komunikativní kolegyni na administrativní práci.
Jedná se o práci převážně na PC - zadávání dat a údajů, vyplňování online žádostí, vyhledávání na internetu, kontrola dokumentů a komunikaci s klienty.

PožadujemePožadujeme: SŠ vzdělání s maturitou, ŘP sk. B, samostatnost a pečlivost. Ostatní Vás rádi naučíme.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, příjemný kolektiv, volnou pracovní dobu, zázemí stabilní společnosti.
Práce na ŽL.
Kancelář: Říčany u Prahy
Těšíme se na Vaše odpovědi.
Team Manager: Martina Panenková 777877617

Počet zobrazení nabídky práce: 1768             Inzerát Administrativní pracovník vložen: 2017-02-13

Pracovní místo Administrativní pracovník nabízí

Martin Sebesta

Předmět podnikání:
    realitni cinnost

IČO: 73298832

Adresa:
   Husova
   Vratimov
   73298

Kontakní osoba:   p.Sebesta

Tel.:
Fax.:
Email: martincbr@seznam.cz