Asistent/ka dispečera

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: management    Nástup: ihned    Plat: 15000,-

Náplň práce

Malá zavedená společnost s dlouholetou 25 letou tradicí Velkoobchod ŠAS, s.r.o. přijme do stálého pracovního poměru pro svoji provozovnu v Nádražní ulici ve Zruči nad Sázavou spolehlivého, flexibilního a zodpovědného zaměstnance na pozici DISPEČERA/KY. Vhodné i pro držitele snížené zdravotní klasifikace.
Náplň práce:
• Koordinace dovozu a vývozu
• zajištění nakládky a kooperace s řidiči přepravců
• spolupráce s ostatními odděleními
• komunikace s interními a externími zákazníky
• Požadujeme:
• AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
• SŠ vzdělání
• praxi v oblasti logistiky vítána
• zkušenosti s plánováním dopravy výhodou
• znalost práce na PC podmínkou
• Svědomitý přístup k práci
• Pozitivní přístup
• Bezúhonnost

Požadujeme- spolehlivost
- flexibilita
- zodpovědnost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme:
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Práci v příjemném kolektivu rodinné firmy
• Slušné jednání

Informace: Rudolf Šaman tel.: 607 714 640 Životopisy prosím posílejte na: autodoprava@saman-sas.cz.

Počet zobrazení nabídky práce: 1413             Inzerát Asistent/ka dispečera vložen: 2017-02-13

Pracovní místo Asistent/ka dispečera nabízí

Velkoobchod ŠAS, s.r.o.

Předmět podnikání:
    - hostinská činnost
- silniční motorová doprava
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

IČO: 26687119

Adresa:
   Pod Školkou 60
   Dolní Kralovice
   25768

Kontakní osoba:   Rudolf Šaman

Tel.: 602 217 195
Fax.:
Email: autodoprava@saman-sas.cz
Internet: www.velkoobchodsas.cz