Obchodní zástupce

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Karlovar. k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 1.3.2017    Plat: 25000,-

Náplň práce

PŘIPOJ SE K NÁM

Rodinná obchodní firma hledá správné lidi do svého týmu

Co u nás získáš?
Profesionální zaškolení v oboru
Nabídku atraktivních energetických řešení
Zajištěné schůzky nových klientů
Podporu vlastního informačního systému
Dlouhodobý servis a profit z firemní klientely
Motivující odměnu
Po zaškolení automobil

Jsi ten pravý pokud:
se chceš stát profesionálním obchodníkem
máš prozákaznický přístup
máš všeobecný přehled a chceš se dál rozvíjet
chceš získat zkušenosti a dlouhodobě pracovat v perspektivním oboru
máš základní znalosti PC (word, exel)?
jsi mobilní (ŘP)
zajímáš se i o možnost kariérního růstu

Pokud jsi odpověděl ANO, neváhej a pošli svůj CV na personalni@msfa.cz
www.msfa.cz,

Požadujemezáklady PC - word, excel
ŘP skupiny B
komunikativnost
samostatnost
aktivita

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízímezázemí stabilní společnosti, která je na trhu od roku 2009
vlastní organizaci pracovního dne

Životopis zasílejte napersonalni@msfa.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 1439             Inzerát Obchodní zástupce vložen: 2017-02-22

Pracovní místo Obchodní zástupce nabízí

M&S fair agency s.r.o.

Předmět podnikání:
    poradenská, energetická a vzdělávací činnost

IČO: 28353048

Adresa:
   407
   Podolí
   66403

Kontakní osoba:   Luděk Straka

Tel.:
Fax.:
Email: personalni@msfa.cz