TELEFONNÍ OPERÁTOR

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Vysočina   Obor: administrativa    Nástup: 1.3.2017    Plat: 12100,-

Náplň práce

STABIL ENERGY s.r.o. je malá, ryze česká, dynamická společnost.
Hledáte stabilní práci z pohodlí kanceláře? Jste na správném místě!
Pracovní náplň telefonního operátora:
- Nabídky a cenové kalkulace po telefonu dle požadavků zákazníka
- Zavádění efektivního prodejního konceptu
- Zadávání do informačního systému

Kontakt:
Stabil Energy s.r.o.
Gabriela Bendová
Kollárova 2346/2, Jihlava 586 02
Email: bendova@stabilenergy.cz

PožadujemeCo od telefonního operátora očekáváme:
- Zodpovědnost, spolehlivost
- Základní znalost IT – skenování, email
- Pokročilou znalost MS OFFICE –zejména Excel
- Příjemné a velmi dobré komunikační dovednosti, odborné chování, prodejní dovednosti, asertivní jednání

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeCo našim telefonním operátorům nabízíme:
- Fixní plat 12.100 - 15.000 Kč
- Osobní a profesní růst
- Zaškolení, prostor k sebezdokonalování

Počet zobrazení nabídky práce: 1433             Inzerát TELEFONNÍ OPERÁTOR vložen: 2017-03-17

Pracovní místo TELEFONNÍ OPERÁTOR nabízí

Stabil Energy s. r. o.

Předmět podnikání:
    obchod s elektřinou a plynem

IČO: 24258664

Adresa:
   Kollárova2
   Jihlava 1
   58601

Kontakní osoba:   Gabriela Bendová