Finanční ředitel

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Vysočina   Obor: management    Nástup: 1.3.2017    Plat: 20000,-

Náplň práce

Společnost Stabil energy s.r.o. je dodavatel elektřiny a plynu s celorepublikovou působností.
Hledáme dynamickou osobu s všeobecným rozhledem a přirozenou inteligencí, která má chuť pracovat a umí si vše spočítat.
Můžete zde uplatnit své zkušenosti z ekonomie, řízení projektů či účetnictví.
Co bude Vašim úkolem?
Budete mít na starosti ekonomický chod společnosti, styk s dodavateli, odpovědnost za optimalizaci nákladů, výnosů a evidenci zakázek. Budete se podílet na ekonomických plánech investičních projektů. Prostě pravá ruka ředitele společnosti.
Dále:
práce v účetním SW POHODA
velmi úzká spolupráce s účtárnou a daňovým poradcem
příprava ekonomických rozvah a sledování procesů
příprava ročních a měsíčních plánů a dohled nad jejich plněním
pravidelný měsíčních reporting řediteli, prezentace návrhů na zlepšení
odpovědnost za efektivní ekonomický chod firmy
zadávání všech plateb do IB
sledování vývoje cen na komoditních burzách a příprava návrhů obchodů
správa datové schránky

PožadujemeCo od Vás očekáváme?
Hledáme komunikativního člověka s organizačním talentem, který umí pracovat v týmu a vede kolegy ke spolupráci. Samostatnost a zodpovědnost je samozřejmostí. Dáme šanci i absolventovi VŠ, pokud prokáže své předpoklady.
znalosti anglického jazyka vítána
VŠ vzdělání ekonomického oboru
řp sk.B s aktivní praxí řidiče
výborná znalost práce na PC, zejména Excel
Pokud máte chuť s námi pracovat v dobrém kolektivu lidí a mít možnost ovlivnit výši svého platu vlastní iniciativou - odhodlejte se a přijďte se o tom pobavit. Těšíme se na Vás!

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeCo Vám nabízíme:
- Mzda 20000 - 25000 Kč
- pracovní doba od 7:15 – 15:30, volné víkendy, svátky
- kariérní růst a možnost sebezdokonalování
- HPP na dobu neurčitou
- odborné zaškolení v perspektivním oboru
- dynamický přátelský kolektiv

Počet zobrazení nabídky práce: 1322             Inzerát Finanční ředitel vložen: 2017-03-17

Pracovní místo Finanční ředitel nabízí

Stabil Energy s. r. o.

Předmět podnikání:
    obchod s elektřinou a plynem

IČO: 24258664

Adresa:
   Kollárova2
   Jihlava 1
   58601

Kontakní osoba:   Gabriela Bendová

Tel.:
Fax.:
Email: bendova@stabilenergy.cz