Operátor kamerového vozu

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brněnský k.   Obor: jiné    Nástup: dle domluvy    Plat: 25000,-

Náplň práce

Přijmeme zaměstnance pro revize kanalizace kamerovým vozem. Působiště převážně jižní a severní Morava.

PožadujemeSŠ technického zaměření, logické myšlení, manuální zručnost, schopnost učit se novým technologiím, dobré ovládání PC, dobrou fyzickou kondici, řidičský průkaz sk. B, časovou flexibilitu, ochota cestovat.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina, němčina,
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeMzda po zapracování 25- 30 000,- Kč+ stravné.

Počet zobrazení nabídky práce: 1412             Inzerát Operátor kamerového vozu vložen: 2017-02-28

Pracovní místo Operátor kamerového vozu nabízí

Sebak spol. s r.o.

Předmět podnikání:
    Údržba kanalizace

IČO: 60696834

Adresa:
   Kudrnova 27
   Brno
   63800

Kontakní osoba:   Dudek

Tel.:
Fax.:
Email: dudek@sebak.cz
Internet: sebak.cz