Asistent/ka projektového a ISO specialisty

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: administrativa    Nástup: 1.4.2017    Plat: dohodou

Náplň práce

Co bude Tvým úkolem?
- Administrativní správa projektového portfolia,
- aktualizace, kompletace a formalizace ISO dokumentů,
- komunikace s kolegy a partnery,
- spolupráce na běžících a nových projektech.

Požadujeme- základní znalosti v oblasti IT vývoje nebo techniky,
- znalost MS Office/Libre Office,
- systematický přístup,
- dobré organizační a komunikační schopnosti,
- pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost za svoji práci,
- flexibilita při řešení problémů,
- zkušenost s projektovým řízením v praxi výhodou,
- zkušenost s ISO 9001.

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- Možnost práce na částečný/ plný úvazek,
- práci v úspěšné a rostoucí firmě,
- pohyblivou pracovní dobu, u částečného úvazku možnost domluvy,
- nástup dle dohody (případně ihned),
- spolupráci na tuzemských i mezinárodních projektech v oblasti inovativních technologií a vývoje,
- kanceláře na Praze 6.

V případě zájmu nám zašlete strukturovaný životopis v ČJ a AJ, s fotografií, možným termínem nástupu, představou o platovém ohodnocení na hr@evolvsys.cz.

Počet zobrazení nabídky práce: 1871             Inzerát Asistent/ka projektového a ISO specialisty vložen: 2017-03-07

Pracovní místo Asistent/ka projektového a ISO specialisty nabízí

evolving systems consulting s.r.o.

    vývoj softwaru pro vesmírné projekty a bezpilotní prostředky

IČO: 27378381

Adresa:
   Čs. Armády 14
   Praha
   160 00

Kontakní osoba:   Vladimíra Němečková

Tel.: 284 683 784
Fax.:
Email: info@evolvsys.cz
Internet: www.esc-aerospace.com