Skladník (Mohelnice)

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Olomoucký k.   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Odpovědnost za dodání výrobních materiálů podle zakázky
Uskladňovat a vyskladňovat výrobní materiál
Skladování materiálu na příslušné pozice
Realizovat přepravní práce
Realizovat permanentní inventury

PožadujemeSOU, SOŠ
Manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost
Praxe na obdobné pozici výhodou
průkaz VZV výhodou

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízímestabilní zázemí v české společnosti
profesní růst
odpovídající mzdové ohodnocení
dotované stravování ve vlastních prostorech
další zaměstnanecké benefity ( poukazy MULTI Ticket,zaměstnanecký program Vodafone, vedení účtu zdarma u ČS, možnost sjednání výhodného pojištění atd.)

Počet zobrazení nabídky práce: 1190             Inzerát Skladník (Mohelnice) vložen: 2017-05-10

Pracovní místo Skladník (Mohelnice) nabízí

MONTIX, a. s.

    Obchodní společnost, která svým předmětem podnikání směřuje do oblasti automobilového průmyslu. Vyrábí a pokovuje dílce z plastů, provádí montáže světlometů a svítilen.

IČO: 29447020

Adresa:
   nám. Osvobození 6/14
   Horka nad Moravou
   78335

Kontakní osoba:   Mgr. Jiřina Kozmanová

Tel.: 773760371
Fax.:
Email: jirina.kozmanova@montix.cz