Obchodní poradce

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Pardubický k.   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: 0    Plat: dohodou

Náplň práce

Hledám do svého týmu nové kolegy, kteří se chtějí naučit nebo zdokonalit v komunikaci a obchodní branži. Lidi, kteří hledají možnosti, jak být co nejlépe úspěšný ve svém životě.
Jelikož pracuji pod silnou a stabilní společností, která je na trhu již 190 let, budete mít oporu společnosti a pomoc v začátcích. Za doporučení nového kolegy, slušná finanční odměna.

PožadujemeMinimálně SŠ vzdělání
Chuť dále se vzdělávat a odborné růst
Zdravé sebevědomí a samostatnost
Příjemné vystupování a proklientský přístup

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeCo to znamená?
- Svěřím Vám klientelu, o kterou se můžete starat a dále ji rozšiřovat.
- Navážeme na Vaše obchodní dovednosti a budeme je dále zdokonalovat.
- Zařídím Vám zdarma vzdělávací kurzy, které by Vás jinak stály mnoho peněz.
- Svým lidem dále nabízím individuální profesní koučink, také i mentorské sezení a to hrazené firmou.
S čím se u nás nesetkáte?
- s přemlouváním
- práci s nekalými nabídkami
- s pracovním neúspěchem
Proč se s tím u nás nesetkáte?
- jsme jednička na trhu
- budete pracovat v silné a stabilní společnosti
- čeká Vás atraktivní příjem, zajišťující úspěch

Životopis zasílejte nafilip.tyls@ceskapojistovna.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 1284             Inzerát Obchodní poradce vložen: 2017-03-23

Pracovní místo Obchodní poradce nabízí

OSVČ

Předmět podnikání:
    Obchod

IČO: 05015386

Adresa:
   Na Borku, 1607
   Jirkov
   43111

Kontakní osoba:   Filip Tylš

Tel.: 774273240
Fax.:
Email: filip.tyls@gmail.com