Realitní makléř pro RSH Hypocentra

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Plzeňský k.   Obor: management    Nástup: Ihned    Plat: 45000,-

Náplň práce

Pro zabezpečení realitních služeb Hypocentra Modré pyramidy a obchodních aktivit hledáme několik kolegů na nová místa v Plzni a Karlových Varech. Veškeré proškolení je zajištěné. Místo pracoviště je na pobočce a na nemovitostech. Práce je v příjemném kolektivu s volnou pracovní dobou.
Náplní práce je práce v centru s PC, s telefonem - vytipování vhodných nemovitostí, domlouvání podmínek s klienty, vytváření profesionální inzerce apod. a práce u klientů na nemovitostech při focení a popisování nemovitostí a jejich okolí, stanovování tržních cen, ukázky nemovitostí osobně apod.
Pro makléře je k dispozici asistentka.

Požadujeme- příjemné vystupování a vzhled
- ochotu a schopnost učit se
- čestnost, spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost
- nadšení a zájem o obor
- základní zkušenosti s PC
- řidičský průkaz

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- možnost variabilní pracovní doby – dle naplánovaných schůzek s klienty
- práce v příjemném kolektivu
- získání znalostí v oboru prodeje nemovitostí, investování a služeb
- zázemí pobočky s asistentkou

Počet zobrazení nabídky práce: 1804             Inzerát Realitní makléř pro RSH Hypocentra vložen: 2017-10-26

Pracovní místo Realitní makléř pro RSH Hypocentra nabízí

Revyre s.r.o.

    Poskytujeme zprostředkovatelské služby v oblasti nemovitostí. jedná se o prodej a odkupy nemovitostí, výstavba domů i bytů, exekuce a dražby s kompletním servisem.

IČO: 25202316

Adresa:
   nám. T.G.Masaryka
   Plzeň
   30100

Kontakní osoba:   Karel Soukup

Tel.: 777666456
Fax.: 777666456
Email: napis.info@gmail.com
Internet: Revyre