Vedoucí kanceláře

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: administrativa    Nástup: dle dohody    Plat: dohodou

Náplň práce

Stabilní a dynamicky se rozvíjející společnost se sídlem v Praze 5 hledá ženu na pozici vedoucí kanceláře.
Náplň práce:
- běžná kancelářská agenda (korespondence, vytváření reportů dle vzorů)
- jednoduché účetní operace
- spolupráce s účetní, úřady, administrativní podpora vedení
- zajištění chodu kanceláře.

Požadujeme- znalost práce na PC (zejména MS Excel)
- pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
- základní znalost podvojného účetnictví výhodou

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- práci na HPP
- flexibilní pracovní dobu
- přátelský mladý kolektiv
- odpovídající finanční ohodnocení
- firemní benefity

Životopis zasílejte nainfo@remex.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 1826             Inzerát Vedoucí kanceláře vložen: 2017-03-28

Pracovní místo Vedoucí kanceláře nabízí

REMEX CZ a.s.

Předmět podnikání:
    recyklace minerálních hmot, odstraňování odpadů

IČO: 60201088

Adresa:
   Křišťanova 36
   Prachatice
   383 01

Kontakní osoba:   Šárka Krumpová

Tel.:
Fax.:
Email: krumpova@remex.cz