KEY ACCOUNT MANAGER

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 1.7.2017    Plat: 30000,-

Náplň práce

Péče o stávající firemní klienty
Zpracovávání přidělených obchodních případů
Vyhledávání nových obchodních příležitostí
Osobní jednání s klienty na pracovišti a ve firmách
Zpracovávání cenových nabídek
Zpracování celého obchodního případu
Spolupráce a komunikace s oddělením výroby a vývoje
Pravidelný reporting

PožadujemeObchodní zkušenosti
Dobré komunikační schopnosti
Obecné znalosti principů fungování on-line marketingu (webových stránek, e-shopů, PPC)
Uživatelská znalost MS Office
Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, chuť se učit

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímePracoviště v centru Prahy
Přátelské pracovní prostředí
Možnost home office
Služební mobilní telefon a notebook
Stravenky, Multisport karta
Vzdělávací programy
Odpovídající platové ohodnocení s bonusy

Počet zobrazení nabídky práce: 1382             Inzerát KEY ACCOUNT MANAGER vložen: 2017-07-14

Pracovní místo KEY ACCOUNT MANAGER nabízí

nexum Trilog a.s.

Předmět podnikání:
    Technologická společnost v oblasti online marketingu

IČO: 25148109

Adresa:
   Milady Horákové 116
   Praha 6
   16000

Kontakní osoba:   Hana Kriegerová

Tel.: 739 420 948
Fax.:
Email: hana.kriegerova@webmium.cz
Internet: webmium.cz