asistent/ka - podpora obchodního teamu

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: 20000,-

Náplň práce

Baví vás administrativně organizační práce a dává vám smysl zdravý životní styl?
Dokážete si zorganizovat pracovní úkoly tak, aby bylo vše včas připravené?
Máte ochotu a odvahu čelit tomu, co si vyžaduje stát se profesionálem?

NA ČEM BUDETE PRACOVAT?
- připravovat podklady pro obchodníky / konzultanty
- připravovat zásilky k odeslání, objednávat zboží a materiály
- evidence, pomocné práce (i fyzické)
- účastnit se vytváření dlouhodobých obchodně-přátelských vztahů a dobrého jména VitaminKlubu

PožadujemeCO OČEKÁVÁME?
- příjemné a profesionální vystupování s dobrou komunikací
- aktivní přístup a schopnost „dotáhnout věci do konce”
- organizační schopnosti, efektivitu a produktivitu (výkonnost)
- ochota učit se novým věcem a týmové spolupráci
- rychlé chápání a samostatnost, flexibilitu
- odpovědnost za úplnost a včasnost
- SŠ vzdělání, znalost práce s počítačem

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeCO NABÍZÍME?
- flexibilní pracovní dobu (možnost i částečného úvazku)
- profesní rozvoj: individuální zaučení + pravidelná školení
- příjemné pracovní prostředí (a přátelský kolektiv)
- možnost zdokonalení se v komunikačních a prodejních dovednostech
- seberealizace vlastních cílů
- práci s životním stylem, který baví

Počet zobrazení nabídky práce: 939             Inzerát asistent/ka - podpora obchodního teamu vložen: 2017-04-27

Pracovní místo asistent/ka - podpora obchodního teamu nabízí

Vitamin4Life a.s.

Předmět podnikání:
    zdravý kvalitní životní styl
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 - 3 živnostenského zákona

IČO: 05144680

Adresa:
   Jižní XVII 1149/4
   Praha 4 Záběhlice
   14100

Kontakní osoba:   Zuzana Marešová

Tel.: 0420734573354
Fax.:
Email: zuzka@vitaminklub.cz
Internet: www.vitaminklub.cz