Obchodní zástupce pro Střední a Severní

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 01.06.2016    Plat: 40000,-

Náplň práce

Náplň práce:
• Zodpovědnost za prodej a servis stávajícím a novým zákazníků
• Monitoring trhu a vytipování potencionálních zákazníků
• Péče o stávající zákazníky
• Analýza situace zákazníka a následné doporučení řešení problémů zákazníka
• Prezentace firmy a produktů u zákazníků a na seminářích
• Uzavíraní obchodů
• Servisní činnost – kontrola porostů a stavu půdy
• Odborné poradenství
• Správa informačního systému CRM – analýza pro management
• Pravidelné studium aktuálních témat v rostlinné a živočišné výrobě
• Práce v terénu – návštěvy zákazníků zahrnující kontrolu výsledků
• Související administrativní činnosti (cca ½ dne)

Konkrétní okresy výkonu práce:
Chomutov, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Děčín, Česká Lípa, Liberec, Jablonec nad Nisou, Semily, Jičín, Mladá Boleslav, Mělník, Litoměřice, Louny, Kladno, Nymburk, Sever Prahy

PožadujemePožadujeme:
• VŠ/ VOŠ/ SŠ se zemědělským zaměřením na rostlinnou výrobu
• Zkušenosti z oboru výhodou, NE podmínkou
• Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
• Znalost MS Word, Excel
• Komunikační a prezentační schopnosti
• Zvládaní stresových situací
• Psychicky odolný
• Ochota cestovat a učit se novým věcem
• Pozitivní, cílevědomý a spolehlivý přístup

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeNabízíme:
• Mladý, přátelský a dynamický kolektiv
• Pravidelná školení prodejních a komunikačních dovedností
• Individuální vzdělávací kurzy
• Možnost seberealizace včetně samostatných projektů a seminářů
• Osobní automobil, notebook a telefon i k osobnímu užívaní
• 25 dní dovolené
• Provize z obratu
• Další bonusy

Životopis zasílejte natvrdonova@billancpartners.com

Počet zobrazení nabídky práce: 870             Inzerát Obchodní zástupce pro Střední a Severní vložen: 2017-11-10

Pracovní místo Obchodní zástupce pro Střední a Severní nabízí

BILLANC PARTNERS - outsourcing services, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Personální agentura

IČO: 25720210

Adresa:
   Vinohradská 93
   Praha
   12000

Kontakní osoba:   Gabriela Blodková

Tel.: 777219801
Fax.:
Email: blodkova@billancpartners.com