Vedoucí skladu

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Pardubický k.   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Odpovědnost za provoz skladů, řízení, kontrola, motivace a hodnocení pracovního týmu skladu.

PožadujemeSŠ logistické zaměření výhodou, praxe na obdobné pozici min. 2 roky podmínkou.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme 13 plat, 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, slevy na volání a tankování a další firemní benefity.

Počet zobrazení nabídky práce: 1108             Inzerát Vedoucí skladu vložen: 2017-05-09

Pracovní místo Vedoucí skladu nabízí

Jaromír Horníček

    Montáž, opravy, revize a zkoušky plynových zařízení a plnění nádob

IČO: 13214993

Adresa:
   Pod Vinicí 1359
   Choceň
   56501

Kontakní osoba:   Taťána Marelová

Tel.: 607692129
Fax.:
Email: hornicek.jarda@seznam.cz