Řidič - údržbář

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Pardubický k.   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup: ihned    Plat: 9000,-

Náplň práce

Řízení osobních automobilů
Drobné opravy strojů
Údržba v areálu podniku
Drobné instalatérské, zednické a elektro práce

PožadujemeŘidičský průkaz skupina B
Manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeNabízíme práci na zkrácený úvazek (6 hod./den) ve stabilní prosperující firmě a v příjemném kolektivu, příspěvek na stravování. Místo pracoviště, Svitavy, Říční 1578/1.
Místo je určeno pro osoby se zdravotním postižením (OZZ, ID), firma je chráněná dílna.

Počet zobrazení nabídky práce: 1424             Inzerát Řidič - údržbář vložen: 2017-05-19

Pracovní místo Řidič - údržbář nabízí

SMM Elektro, spol. s r.o.

    Zaměstnavatel provozuje chráněnou dílnu v oboru těchto činností: Balení spojovacího materiálu do skinů, balení do PE smrštitelné fólie výrobků z plastu, dřeva, kovu, montáž, kontrola a třídění plastových a kovových dílů především pro automobilový průmysl.

IČO: 63477076

Adresa:
   Cejl 58/72
   Brno
   60200

Kontakní osoba:   Jana Havlíčková

Tel.: 774234685
Fax.:
Email: jana.havlickova@smmelektro.cz
Internet: www.smmelektro.cz