mezinárodní obchod španělština/ruština

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ASAP    Plat: 50000,-

Náplň práce

ZÁSTUPCE PRO MEZINÁRODNÍ OBCHOD s ruštinou nebo španělštinou

• Láká Vás obchod se zahraničními klienty?
• Jsou výzvy něco, co Vás žene dopředu?
• Troufnete si být jedním z pilířů společnosti?
• Máte za sebou pracovní výsledky, které můžeme ověřit?

Jsme malý tým lidí, kteří se práce rozhodně nebojí. Chceme k sobě někoho, kdo s námi potáhne za jeden provaz.

Vaším výsledkem práce bude nakoupený, se ziskem prodaný, zaplacený a správně předaný tiskařský stroj.

Čeká Vás:
• hodnocení poptávek z hlediska priorit a možností
• aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí i péče o stávající zákazníky
• organizace a dohled nad celým průběhem obchodu
• účast na veletrzích po celém světě
• kompletace administrativy o prodeji

PožadujemePotřebujete:
• Španělský nebo ruský jazyk slovem i písmem
• Čj nebo Aj na komunikativní úrovni
• ŘP sk. B
• uživatelská znalost PC (MS office, internet)

Velkou výhodou:
• zkušenosti z obchodu ze strojírenství (nejlépe polygrafie, není podmínkou)

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: ruština,
- pasivně: angličtina,
- jiné: ruština nebo španělština plynule slovem i písmem

Řidičský průkazB

NabízímeZískáte:
• firma stojí na našich obchodnících, budete jedním z pilířů společnosti
• rozšíříte a prohloubíte si své znalosti v obchodování a technologiích
• budete zažívat pocit uspokojení z férového a úspěšného obchodu
• různorodou a vlastně i trochu dobrodružnou práci
• budete mít místo ve své kanceláři v Praze, občas vás čeká výjezd, zejména v rámci Evropy (inspekce stroje s potencionálním kupcem). Dostanete se i na zahraniční veletrhy.
• po zapracování a vzájemném získání důvěry Vás čeká poměrně velká svoboda
• dobrého obchodníka umíme opravdu dobře ocenit
• víme, jak úspěšně obchodovat a tyto úspěchy vám předáme, aby se dařilo co nejdříve i vám

Počet zobrazení nabídky práce: 1230             Inzerát mezinárodní obchod španělština/ruština vložen: 2017-05-22

Pracovní místo mezinárodní obchod španělština/ruština nabízí

MACHINERY EUROPE, s.r.o.

    Společnost MACHINERY EUROPE s.r.o. patří k významným obchodníkům v České republice v oblasti použitých strojů a zařízení pro polygrafii a bezprostředně související obory.

IČO: 27646912

Adresa:
   Hněvkovská 42
   Praha 4
   14800

Kontakní osoba:   Anna Jílková

Tel.: +420 734 247 117
Fax.:
Email: office@machineryeurope.com