Skladový operátor

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Plzeňský k.   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup:     Plat: 25000,-

Náplň práce

Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ GS: TECD), je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Společnost je největším distributorem informačních technologií a patří do žebříčku Fortune 500 společností. Jsme partnery největších světových výrobců IT technologií (Microsoft, HP, Lenovo, Cisco, atd.)

Náplň práce:
manipulace se zboží
práce se skenerem a manipulační technikou
třídění, balení, skenování čárových kódů a expedice IT produktů

PožadujemePožadujeme:
spolehlivost, pečlivost a pracovitost
zkušenosti s řízením manipulační techniky

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme:
stravování v moderní kantýně zdarma
docházkový bonus
náborový bonus ve výši 10.000 Kč
práci na 2 směny - ranní / odpolední
volné víkendy
firemní a týmové akce
práce v čistém pracovním prostředí
nástup ihned

PŘIJĎTE SE K NÁM PODÍVAT KAŽDOU STŘEDU VE 14:00 NA DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ.

RÁDI VÁM NÁŠ SKLAD UKÁŽEME OSOBNĚ !

Místo výkonu práce:
Tech Data Distribution, s.r.o.
Log. Park CTP Nová Hospoda
348 02 Bor u Tachova, Czech Republic

Počet zobrazení nabídky práce: 1197             Inzerát Skladový operátor vložen: 2017-10-10

Pracovní místo Skladový operátor nabízí

Tech Data Distribution s.r.o.

    Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ GS: TECD), je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě.

IČO: 40767701

Adresa:
   Bucharova 2641/14
   Praha 5
   158 00

Kontakní osoba:   Petková Tereza Kateřina

Tel.: 373727103
Fax.:
Email: prace@techdata.com