Klient koordinator/ recepční

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: management    Nástup: 1.6.2017    Plat: 30000,-

Náplň práce

Z důvodu rozšiřování týmu hledáme do soukromé kliniky v oboru plastické chirurgie nového kolegu / kolegyni na pozici Recepční – Klient koordinátor.

Náplň práce:
- komunikace s klientelou (osobní, telefonická, emailová)
- tvorba cenových nabídek dle poptávaných zákroků
- zodpovědnost za dokumentaci klientů
- koordinace klientů dle kalendáře
- koordinace lékařů
- běžný chod recepce
- práce s pokladnou

PožadujemeHlavní podmínkou jsou jazykové znalost:
Podmínkou znalost AJ i NJ, jeden z jazyků lepší znalost, druhý méně.
- AJ na pokročilé úrovni
- NJ na středně pokročilé úrovni
- ČJ rodilý mluvčí

Dále požadujeme:
- samostatnost a zodpovědnost
- organizační schopnosti na vysoké úrovni
- milé a profesionální vystupování
- pozitivní osobnost
- flexibilitu
- ochotu učit se nové věci
- znalosti v oboru plastické chirurgie velkou výhodou

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně: němčina,
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- zaškolení zkušenou kolegyní
- nadstandardní platové podmínky ( 30 000 CZK/ brutto )
- velké množství zaměstnaneckých benefitů
- dovolená 20 dní + ředitelská volna
- letní a vánoční prémie
- příspěvek na ošacení
- pracovní doba od Po – Pá, jedna pracovní sobota v měsíci

Naše klinika se specializuje na zahraniční klientelu. Provádíme celé spektrum plastických operací. Těšíme se velkému zájmu a dobrému jménu. Velmi nám záleží na spokojenosti klienta, proto hledáme stejně smýšlející osobnost. Odměnou může být nejen finanční ohodnocení, ale také skvělý tým spolupracovníků a harmonické prostředí.

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete strukturovaný životopis včetně fotografie v jazyce českém, anglickém i německém prostřednictvím poptávkového formuláře.

Počet zobrazení nabídky práce: 1279             Inzerát Klient koordinator/ recepční vložen: 2017-05-30

Pracovní místo Klient koordinator/ recepční nabízí

Plastic surgery concept s.r.o.

Předmět podnikání:
    plastická chirurgie

IČO: 01634658

Adresa:
   Na Brázdě 1332/3
   Praha 4
   14100

Kontakní osoba:   Maria Hallova

Tel.: 776553244
Fax.:
Email: maria.hallova@formeclinic.cz
Internet: www.formeclinic.cz