Obchodník - junior makléř

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Zlínský k.   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Láká vás svět investic? Akcie, investiční fondy, korporátní dluhopisy, komodity, ETF, zlato či asset management? Chcete si vybudovat v této oblasti pevnou a stálou pozici s nadstandardními příjmy?

Práce obchodníka junior makléře v oblasti investic znamená:
• Komunikace a jednání s klienty
• Samostatná realizace investičních požadavků klientů
• Akvizice nových klientů
• Nabídka konkrétních investičních příležitostí i komplexních investičních strategií
• Uzavírání smluvních vztahů
• Péče o klienty a jejich další investiční požadavky

Požadujeme:
• Zájem o obor investic a chuť se vzdělávat
• Dobré komunikační a prezentační schopnosti
• Aktivní přístup a schopnost dosahovat stanovených cílů
• Samostatnost při výkonu práce
• Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

PožadujemeNepotřebujete praxi, rádi Vás zaučíme, vhodné i pro absolventy středních a vysokých škol.
Nehledáme další finanční poradce, ale specialisty na investování pro retailovou klientelu.

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme:
• Možnost podílet se na budování pozice společnosti v regionu
• Účast na spolupráci s nejvýznamnějšími hráči na kapitálovém trhu v ČR
• Práci v atraktivním oboru s produkty, které banka nenabízí
• Zaučení a vedení odborníkem s osobním přístupem
• Pružnou pracovní dobu a možnost stanovovat si pracovní cíle
• Příjemné pracovní prostředí a moderní systém práce
• Samozřejmě mzdu a až šestimístné odměny dle osobního výkonu
• Profesní a kariérní růst s odpovídajícím růstem ohodnocení

Životopis zasílejte naPavel Šrámek, obchodní ředitel, sramek@abivia.cz, 777 722 744

Počet zobrazení nabídky práce: 1314             Inzerát Obchodník - junior makléř vložen: 2017-06-13

Pracovní místo Obchodník - junior makléř nabízí

Abivia s.r.o.

Předmět podnikání:
    Investiční zprostředkovatel

IČO: 27784932

Adresa:
   K Nemocnici 168/18
   Nový Jičín
   74101

Kontakní osoba:   Jitka Šimarová

Tel.: 725222888
Fax.:
Email: simarova@abivia.cz
Internet: www.tvorimerezervy.cz