Administrativní pracovník / pracovnice

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Zlínský k.   Obor: management    Nástup: 1.7.2017    Plat: 20000,-

Náplň práce

Hledáme pracovníka pro administrativní zpracovávání zakázek vybavení optik od nabídky až po realizaci u zákazníka, komunikace s výrobci a zákazníky, administrace webových stránek, práce v grafické programu CorelDRAW a další administrativa související s chodem kanceláře. Místo výkonu práce Luhačovice.

Požadujemevelmi dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), grafický program CorelDRAW, vynikající komunikační dovednosti, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, technické myšlení, znalost AJ - A2, řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízímezázemí zavedené a stabilní společnosti, zajímavou a zodpovědnou práci, zaměstnanecké benefity, nástupní plat 20 000 Kč + provize z realizovaných projektů

Počet zobrazení nabídky práce: 1211             Inzerát Administrativní pracovník / pracovnice vložen: 2017-06-12

Pracovní místo Administrativní pracovník / pracovnice nabízí

Ardix spol. s r.o.

Předmět podnikání:
    velkoobchodní prodej brýlových obrub a vybavení optik

IČO: 62509403

Adresa:
   Hrazanská 366
   Luhačovice
   76326

Kontakní osoba:   Blanka Vrágová

Tel.: 775 475 557
Fax.:
Email: vragova@obruby.cz
Internet: obruby.cz