Hotelová recepční

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Plzeňský k.   Obor: administrativa    Nástup: po domluvě    Plat: 20000,-

Náplň práce

práce s rezervačním systémem, check-in a check-out hostů, poskytování informací hostům, vyřizování korespondence, výpomoc vedoucímu hotelu

Požadujemeznalost PC, obchodní korespondence, spolehlivost, zodpovědnost, časová flexibilita, příjemné vystupování, komunikativnost

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: němčina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízímeubytování zdarma, zvýhodněné stravování 25 Kč/den

Počet zobrazení nabídky práce: 1393             Inzerát Hotelová recepční vložen: 2017-06-05

Pracovní místo Hotelová recepční nabízí

Isfin s.r.o., Hotel Čertův mlýn

Předmět podnikání:
    hotelové služby

IČO: 26025817

Adresa:
   Špičák 132
   Železná Ruda
   34004

Kontakní osoba:   Rudolf Latka

Tel.: 602707075
Fax.:
Email: recepce@hotelcertuvmlyn.cz
Internet: www.hotelcertuvmlyn.cz