SAMOSTATNÝ/Á ÚČETNÍ

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: 1.7.2017    Plat: 20000,-

Náplň práce

Náplň práce:
• samostatnost a zodpovědnost za vedení a zpracování kompletního účetnictví společnosti:
• účtování pokladen, bankovní operace, fakturace,
• účtování o majetku, účtování úvěrů, nájmů, leasingů, trvalých plateb,
• příprava a zpracování DPH a kontrolního hlášení,
• obsluha datové schránky,
• zpracování rozborů, Cash Flow, statistik apod. dle požadavků nadřízených,
• příprava a zpracování účetní závěrky, daně z příjmů včetně příloh,
• jednání s úřady – FÚ, OSSZ, Úřady práce, zdravotní pojišťovny, banky,
• zpracování statistických výkazů,
• zpracování výsledků hospodaření dle období a středisek,
• příprava podkladů pro audit a spolupráce s auditory.
Požadujeme:
• SŠ/VŠ ekonomického zaměření,
• praxi v oblasti účetnictví alespoň 5 let,
• pokročilou znalost podvojného účetnictví a daňové legislativy,
• znalost práce s PC, zejména MS Office (Word, Excel)
• zodpovědnost, samostatnost, pečlivost,
• znalost prostředí programu PREMIER,
• řidičský průkaz skupiny B výhodou

PožadujemePraxe v účetnictví minimálně 5 let.
Znalost programu PREMIER výhodou.
Zodpovědnost a samostatná práce.

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme• hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou,
• pečlivé úvodní zaškolení,
• příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu,
• motivující mzdové ohodnocení,
• zaměstnanecké benefity a pravidelné soutěže,
• zázemí silné společnosti s titulem Rodinná firma roku 2016 v ČR,
• nástup možný ihned.

Počet zobrazení nabídky práce: 1350             Inzerát SAMOSTATNÝ/Á ÚČETNÍ vložen: 2017-06-30

Pracovní místo SAMOSTATNÝ/Á ÚČETNÍ nabízí

Ollies dorty s.r.o.

Předmět podnikání:
    Cukrářství, pekařství, provoz cukráren

IČO: 28596030

Adresa:
   Výstavní 2968/108
   Ostrava
   70300

Kontakní osoba:   Petra Horníčková

Tel.: 31656620
Fax.:
Email: prace@ollies.cz
Internet: ollies.cz