Úklid ve sportovním areálu Jeremi

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Praha   Obor: jiné    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

hledáme paní nebo pána na úklid ve sport. areálu Jeremi. Úklid v areálu Lezecké stěny (vysávaní, setření prachu, mytí podlah...).
• Práce trvá 3 hodiny, 3x týdně
• Je možné uklízet v hodinách 4.30 -7.30, 11.00 – 14.00 nebo 22.00-01.00.
• Výplata je 365,-Kč/úklid, za pečlivou práci navýšení po zkoušce na 420,-kč/úklid + prémie

Požadujeme ŽL
Pracovitost
komunikativnost,
zkušenosti s telemarketingem
Smysl pro čistotu
Pečlivost
Dochvilnost
Ochotu učit se naše postupy práce

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme Možnost získat práci na plný úvazek
Zaučení a zaškolení
možnost, řídit své projekty
vypracovat se na vyšší pozici

Počet zobrazení nabídky práce: 869             Inzerát Úklid ve sportovním areálu Jeremi vložen: 2017-06-18

Pracovní místo Úklid ve sportovním areálu Jeremi nabízí

Ksena s.r.o.

Předmět podnikání:
    - pronájem nemovitostí,bytů a nebytových prostor
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

IČO: 26199416

Adresa:
   Dářská 275
   Praha 9
   19800

Kontakní osoba:   Oksana Bočkova

Tel.: 739592781
Fax.:
Email: ksenaprace@seznam.cz
Internet: www.uklidove-prace-ksena.cz