Office Assistant pro online klenotnictví

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: administrativa    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

Klenotnictví Eppi hledá novou posilu do svého týmu. Momentálně sháníme kolegu/kolegyni na pozici asistenta našeho produktového manažera. Budeš mít možnost nahlédnout do několika oblastí našeho fungování – budeš pomáhat našemu produktovému manažerovi s jeho každodenními úkoly, ale také s přípravou zásilek k odeslání a s další administrativou, která souvisí s chodem naší kanceláře.

Hlavní pracovní náplní bude:
Nošení zásilek na poštu, celnici nebo puncovní úřad
Asistování našemu office manažerovi při každodenních administrativních činnostech
Pomoc s balením a odesíláním produktů
Pomoc s udržováním příjemného a čistého prostředí naší kanceláře
Objednávání společných pátečních obědů, vyzvedávání květin a další příjemné činnosti spojené s chodem naší kanceláře :)
Z popisu práce je zřejmé, že velkou část pracovní doby budeš trávit mimo naši kancelář na různých pochůzkách. Pracovní doba bude flexibilní. Tvoji pomoc budeme potřebovat většinou každý den na 4-6 hodin.

PožadujemeNová posila bude důležitou součástí našeho mladého týmu. Hledáme někoho, kdo mezi nás dobře zapadne a kdo nás dobře doplní nejenom svými schopnostmi, ale co je v malém týmu obzvlášť důležité - i svou osobností :)

Nevyžadujeme žádné speciální znalosti nebo zkušenosti v oboru. Důležité je pro nás hlavně nadšení pro práci. Kromě toho hledáme někoho kdo:

je zodpovědný a schopný pracovat samostatně

je pečlivý a spolehlivý

dokáže si dobře zorganizovat svoje úkoly tak, aby stíhal všechny deadliny

je flexibilní, dokáže se rychle rozhodovat a pohotově reagovat na neustále se měnící podmínky

je schopný pracovat pod tlakem a zvládá řešit stresové situace

je v dobré fyzické kondici

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeJe pro nás důležité vzdělávání a sdílení znalostí. Rádi Tě naučíme nové věci, které bys mohl pro svou práci potřebovat. V případě dlouhodobé spolupráce Ti nabízíme možnost v rámci firmy růst, neustále se rozvíjet a zapojovat se do nových oblastí a úkolů.

Finanční podmínky dohodneme individuálně. Už teď Ti ale můžeme zaručit, že půjde o pozici flexibilní, v přátelském a dynamickém prostředí malé firmy a mladých lidí.

A i když by se to na první pohled mohlo zdát, není to u nás jen o práci :) Pracovní prostředí a vztahy se snažíme zpříjemňovat, jak to jenom jde. Mezi naše společné aktivity tak patří třeba páteční obědy, ranní jóga, gurmánské a sportovní teambuildingy nebo návštěvy šperkařských veletrhů. Víc už ale teď neprozradíme.

Pokud Tě naše nabídka zaujala a měl/a bys zájem s námi spolupracovat, pošli nám své CV. Vybrané kandidáty pozveme do druhého kola na ústní pohovor. Budeme se těšit! :)

Počet zobrazení nabídky práce: 1232             Inzerát Office Assistant pro online klenotnictví vložen: 2017-09-12

Pracovní místo Office Assistant pro online klenotnictví nabízí

Next Generation Luxury s.r.o.

Předmět podnikání:
    Eppi.cz online klenotnictví

IČO: 01994450

Adresa:
   Vodičkova 791/41
   Praha 1
   11000

Kontakní osoba:   Matej Sukovský

Tel.: 739 706 777
Fax.:
Email: info@eppi.cz
Internet: www.eppi.cz