Konstruktér/ka - junior (SŠ i VŠ)

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: dohodou    Plat: 30000,-

Náplň práce

Co bys dělal?
- Zpracovával technickou dokumentaci pro výrobní program, aby naši strojaři měli ty správné „noty“.
- Stanovoval technické podmínky pro vlastní výrobky, aby to fakt fungovalo.
- Spravoval a evidoval technickou dokumentaci, protože kdo ví, kdy bude potřeba.
- Zpracovával technické podklady pro inovace našeho výrobního programu, protože se chceme posouvat dál.
- Pracoval v programu SolidWorks (3D SW pro projektování a konstrukci), abys nemusel používat pravítka, tabulky a ořezanou tužku.

PožadujemeCo budeš fakt potřebovat?
- Vzdělání ÚSO nebo VŠ strojírenského směru, bez něho to nepůjde.
- Zájem o obor konstrukcí, další tě naučíme.
- Znalost projektování v SolidWorks (výhodou), neboť jiný systém nemáme.
- Zodpovědnost a velkou míru tvořivosti a flexibility, abychom byli všichni pyšní, že patříš do týmu.
- Aktivní znalost AJ nebo NJ (výhodou), holt naši zahraniční partneři česky neumí.
- Řidičský průkaz sk. B, aby tě neboleli nohy, když budeš muset za zákazníkem.

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina, němčina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeCo máme a společně sdílíme?
- Sídlo firmy ve Vestci u Prahy, kam se hravě dostaneš.
- Přátelský a kolegiální tým, neboť ctíme vzájemné doplňování se před poukazování na něčí slabiny.
- Velice pěkné nové kanceláře v klidné lokalitě a zeleni, aby byl klid na práci.
- Pravidelnou výplatu, protože si našich zaměstnanců skutečně vážíme.
- Všechny potřebné pracovní pomůcky, protože jedeme přece s dobou.
- Zajištěné a z 1/2 hrazené obědy přímo na pracovišti, abys to nemusel řešit.
- Pracovní dobu PO – PÁ od 7. do 15.30 hod., aby bylo dost volného času odpoledne.
- Možnost zdarma zaparkovat auto, motorku i kolo, když se ti nebude chtít jet MHD.

Počet zobrazení nabídky práce: 958             Inzerát Konstruktér/ka - junior (SŠ i VŠ) vložen: 2017-08-06

Pracovní místo Konstruktér/ka - junior (SŠ i VŠ) nabízí

JIVA-Jirák výroba velkokuchyňského zařízení spol. s r.o.

    výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona;
zámečnictví, nástrojařství;obráběčství,
montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení

IČO: 26494469

Adresa:
   K jahodárně 170
   Vestec
   25250

Kontakní osoba:   Iva Pazderová

Tel.: +420606787133
Fax.:
Email: jivajirak@email.cz
Internet: jivajirak@email.cz