SZP, zdravotník Východní Čechy

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: celá ČR   Obor: jiné    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Hledáme na sportovní a kulturní akce po Východních Čechách zdravotníky a střední zdravotnický personál.

Náplň práce:
• zajištění zdravotnického dohledu na společenských, kulturních a sportovních akcích
• zajištění první pomoci raněným
• dodržovaní předepsaných bezpečnostních pravidel

Požadujeme• min. 18 let
• dobrou fyzickou zdatnost
• čistý Výpis z rejstříku trestů (trestní bezúhonnost)
• schopnost jak samostatné, tak týmové práce
• vystudovanou Střední zdravotnickou školu či jiné zdravotnické vzdělání, min.40 hod.kurz ZZA s osvědčením
• SPZ - doložení potvrzení o schopnosti práce bez odborného dohledu
• komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu
• dobrou pracovní morálku a základy etiky (vstřícné a slušné vystupování)

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• práci ve stabilní společnosti - akční práce rescue týmu
• pracovní oděv, kvalitní vybavení pro rescue práci
• odpovídající platové ohodnocení podle kvalifikace a pracovního zařazení
• mladý pracovní kolektiv
• firemní benefity: školení, kurzy, sebeobrana
• možnost účastnit se nejvýznamnějších kulturních a sportovních akcí v ČR (nezapomenutelné zážitky)

Momentálně rozšiřujeme náš stabilní zdravotnický team. Brigáda je vhodná i pro začátečníky, které řádně zaučíme. Možnost brigády dle dohody celodenní nebo v odpoledních hodinách přes týden i včetně víkendů

Životopis zasílejte nanabor@cechymen.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 679             Inzerát SZP, zdravotník Východní Čechy vložen: 2017-09-07

Pracovní místo SZP, zdravotník Východní Čechy nabízí

Čechymen a.s.

    - výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- technicko-organizační činnost v oblasti požární ochrany
- ostraha majetku a osob
- služby soukromých detektivů
- poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob

IČO: 29387132

Adresa:
   Na Mlýnici 33/1a
   Ostrava
   70200

Kontakní osoba:   Personální a náborové oddělení

Tel.:
Fax.:
Email: nabor@cechymen.cz
Internet: cechymen.cz