Strážný/detektiv Penny market, Praha

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Praha   Obor: jiné    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Zajímavá práce v oblasti bezpečnosti u obchodního řetězce.
Práce s moderními technologiemi.

Náplň práce:
• zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob
• dodržování daných bezpečnostních předpisů
• spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost

Požadujeme• věk 18 a více
• čistý výpis rejstříku trestů
• spolehlivost, flexibilita

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• práci ve stabilní společnosti
• odpovídající hodinovou sazbu i prémie za výkon
• profesní i platový růst
• přívětivý pracovní kolektiv
• školení, kurzy, certifikáty (PK Strážný 68-008)
• nástup možný ihned či dohodou
• výběr místa výkonu práce, dle místa bydliště

Životopis zasílejte nanabor@cechymen.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 684             Inzerát Strážný/detektiv Penny market, Praha vložen: 2017-09-07

Pracovní místo Strážný/detektiv Penny market, Praha nabízí

Čechymen a.s.

    - výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- technicko-organizační činnost v oblasti požární ochrany
- ostraha majetku a osob
- služby soukromých detektivů
- poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob

IČO: 29387132

Adresa:
   Na Mlýnici 33/1a
   Ostrava
   70200

Kontakní osoba:   Personální a náborové oddělení

Tel.:
Fax.:
Email: nabor@cechymen.cz
Internet: cechymen.cz