účetní

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Českobud. k.   Obor: administrativa    Nástup: ihned    Plat: 40000,-

Náplň práce

Přijmeme účetní na HPP na dobu neurčitou. Znalost podvojného účetnictví podmínkou, zkušenosti, spolehlivost, samostatnost. Místo výkonu práce České Budějovice (Český Krumlov, Vyšší Brod). Řidičský průkaz sk. B.

PožadujemeZnalost účetního programu STEREO popř. DUEL výhodou.

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeNástupní mzda 40000 Kč měsíčně.

Počet zobrazení nabídky práce: 1121             Inzerát účetní vložen: 2017-07-17

Pracovní místo účetní nabízí

Pavelec s.r.o.

Předmět podnikání:
    půjčování sportovních potřeb
hostinská činnost
ubytovací služby

IČO: 60838647

Adresa:
   Míru 379
   Vyšší Brod
   38273

Kontakní osoba:   Antonín Mrázek

Tel.: 775748801
Fax.:
Email: mrazek@ingetour.cz
Internet: www.ingetour.cz