ELEKTROTECHNIK/ELEKTRIKÁŘ - Praha

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: IT/telekomunikace    Nástup: Dle dohody    Plat: dohodou

Náplň práce

Firma KSB-PUMPY + ARMATURY spol. s r.o.,Praha 4 - Chodov. 25 let v ČR, špičkové výrobky, moderní pracovní prostředí, diagnostika.

+ Práce se špičkovými vícečlánkovými čerpadly - elektronické řídící moduly, frekvenční měniče, nastavování provozních parametrů aj.
+ Technická podpora zákazníkům

Požadujeme+ Vzdělání - ÚSO/ vyuč. - obor elektro
+ Osvědčení o absolvování zkoušky § 6 Vyhlášky¨
č. 50/1978
+ Předchozí zkušenosti v oboru vítány
+ Dobrá orientace v technické dokumentaci
+ Manuální zručnost, přesnost a pozitivní vztah k oboru

Těšíme se na Váž životopis, zaslaný na email paní Lamačové: lamacova.j@gmail.com

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: Základní znalost NJ nebo AJ výhodou, ne nutností

Řidičský průkazB

Nabízíme+ Jistota, perspektiva a práce na HPP
+ Výborné finanční ohodnocení
+ Nadstandardní zaměstnanecké výhody
+ Výborný pracovní tým a přátelská, neformální
atmosféra
+ Školení v ČR i v zahraničí

Počet zobrazení nabídky práce: 991             Inzerát ELEKTROTECHNIK/ELEKTRIKÁŘ - Praha vložen: 2017-10-10

Pracovní místo ELEKTROTECHNIK/ELEKTRIKÁŘ - Praha nabízí

PhDr. Jana Lamačová

    Personální konzultantka - vyhledávání a výběr zaměstnanců, individuální a firemní poradenství.

IČO: 63924994

Adresa:
   Týnská 21
   Praha 1
   110 00

Kontakní osoba:   PhDr. Jana Lamačová

Tel.: 605901487
Fax.:
Email: lamacova.j@gmail.com
Internet: www.osobniporadenstvi,cz