HledámPráci.cz - logo HledámPráci.cz - nabídka práce
HledámPráci.cz
        
Hledám Práci.cz TOP práce Extra Job Životopis vzor Průvodní dopis vzory Kontrola pracovní smlouvy IT/telekomunikace  administrativa  personalistika  finance  management  provoz/výroba  logistika/doprava  obchod/nákup/marketing    

Cool obchodník

 

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Zlínský k.   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: 1.9.2017    Plat: 35000,-
 

  

Náplň práce

Nabízíme životní příležitost ambiciózním lidem ze Zlína a okolí. Pro naši Oblastní kancelář ve Zlíně hledáme cool obchodníka s regionální přehledem.

Vaší každodenní prací bude kontrola zákaznických smluv, kontrola a návrh vhodného zajištění. Sběr podkladových dat pro návrh řešení obchodních případů. Kontrola inkasa klientů. Vyhledávání nových obchodních příležitostí na základě obdržených doporučení.Pokud si chcete splnit sen o vlastní kariéře, rádi se s Vámi setkáme .
  
PožadujemePožadujeme znalost práce na PC. Regionální orientaci. Zkušenosti s jednáním se zákazníky. Otevřenost a schopnost se učit nové věci.
  
Vzdělání
  
Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:
  
Řidičský průkazB
  
NabízímeLuxusní kancelářské zázemí, pevnou a pohyblivou složku odměňování, po zapracování nadstandartní příjmy, volnou pracovní dobu, zaměstnanecké slevy a vůz k soukromému užití.
  
Životopis zasílejte naroman.cerny@generali.com
  
  

Počet zobrazení nabídky práce: 3319             Inzerát Cool obchodník vložen: 2017-08-04
 

 
Pracovní místo Cool obchodník nabízí
 
 

Ing.Roman Černý

 
 
Předmět podnikání:
    Obchod, nákup prodej
 
IČO: 67335349
 
Adresa:
   Želátovská 4
   Přerov
   75002

 
Kontakní osoba:   Ing. Roman Černý
 
Tel.:
Fax.:
Email: roman.cerny@generali.com
Internet:
 


    


© Hledám Práci.cz - personální server

www.hledampraci.cz
E-mail: personalni-server@hledampraci.cz
všechna práva vyhrazena