KONSTRUKTÉR PRO INDIVIDUÁLNÍ PROJEKTY

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: dohodou    Plat: 35000,-

Náplň práce

Do konstrukčního oddělení, které zpracovává zakázky dle požadavků našich zákazníků včetně zaměřování a poradenské činnosti uvítáme nového kolegu/kolegyni na pozici KONSTRUKTÉR PRO INDIVIDUÁLNÍ PROJEKTY.

Náplň práce:
- Zpracování technické dokumentace pro výrobní program.
- Stanovování technických podmínek pro vlastní výrobky.
- Správa a evidence technické dokumentace.
- Zpracování technických podkladů pro inovace našeho výrobního programu.
- Práce v programu SolidWorks (3D SW pro projektování a konstrukci).

Požadujeme- Vzdělání ÚSO nebo VŠ strojírenského směru.
- Praxi v oboru projektování.
- Znalost projektování v SolidWorks (výhodou).
- Samostatnost, zodpovědnost a velkou míru tvořivosti a flexibility.
- Aktivní znalost AJ nebo NJ (výhodou).
- Řidičský průkaz sk. B.

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina, němčina,
- pasivně: angličtina, němčina,
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- Přátelský a kolegiální tým.
- Všechny potřebné pracovní pomůcky.
- Zajištěné a z ½ hrazené obědy přímo na pracovišti.
- Velice pěkné kanceláře a umístění firmy v klidné lokalitě a zeleni blízko Prahy (Vestec).
- Pravidelnou výplatu.
- Možnost parkování zdarma.
- Dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti.

Pracovní doba:
PO až PÁ 7.00 – 15.30 hod.

Dopravní spojení:
Příměstský autobus č. 326 od metra Opatov do zastávky Vestec – Obecní úřad.

Počet zobrazení nabídky práce: 451             Inzerát KONSTRUKTÉR PRO INDIVIDUÁLNÍ PROJEKTY vložen: 2017-08-06

Pracovní místo KONSTRUKTÉR PRO INDIVIDUÁLNÍ PROJEKTY nabízí

JIVA-Jirák výroba velkokuchyňského zařízení spol. s r.o.

    výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona;
zámečnictví, nástrojařství;obráběčství,
montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení

IČO: 26494469

Adresa:
   K jahodárně 170
   Vestec
   25250

Kontakní osoba:   Iva Pazderová

Tel.: +420606787133
Fax.:
Email: jivajirak@email.cz
Internet: jivajirak@email.cz