Obchodní zástupce na ŽL

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: celá ČR   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 09/2017    Plat: dohodou

Náplň práce

Společnost STUDIO KULINÁŘ s.r.o. výroba,prodej, distribuce kořenících směsí a doplňků pro domácnost, hledá obchodního zástupce na ŽL pro distribuci produktů, které nabízíme pod chráněnou značkou Kulinář Petr Stupka. Za projektem již od roku 2011 stojí známí kuchař Petr Stupka, který kořenící směsi osobně namíchal. Koření distribuujeme do zdravých výživ, kuchyňských potřeb, zeleninových barů, sýráren apod.. Ideálním partnerem, je člověk, který již má zkušenosti a svou síť odběratelů. Máme nadstandardně vypracovaný marketing (letáky, stojany, předváděcí akce ). Více se dozvíte na www.kulinar.cz

Požadujeme - časová flexibilita
- ochota se učit
- znalost práce s PC

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme

Životopis zasílejte naantonin.wald@studiokulinar.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 634             Inzerát Obchodní zástupce na ŽL vložen: 2017-08-22

Pracovní místo Obchodní zástupce na ŽL nabízí

STUDIO KULINÁŘ s.r.o.

Předmět podnikání:
    maloobchod, velkoobchod

IČO: 28131029

Adresa:
   Kaplířova 1317/11
   České Budějovice
   37001

Kontakní osoba:   Antonín WALD

Tel.: 777642004
Fax.: 777642004
Email: antonin.wald@studiokulinar.cz
Internet: www.kulinar.cz