Specialista klientského portfolia

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Praha   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: ihned    Plat: 43000,-

Náplň práce

Pracujte pro největší českou pojišťovnu. Neřešte pouze pojištění, navrhujte klientovi komplexní řešení (zajištění hypotéky, příjmu, rezerv, atd.). Česká pojišťovna hledá do svého týmu nové kolegy, kteří budou zodpovědní za správu klientského kmene a rozšiřování produktového portfolia klientů. Zajistíme Vám průběžné vzdělávání a nadstandartní příjem. Žijte život, nepřežívejte! Pro domluvení osobní schůzky volejte na tel. 728 656 347 a posílejte svůj životopis na michal.mazar@ceskapojistovna.cz. Těšíme se na osobní setkání!

PožadujemePožadujeme:
soutěživost, pracovitost a čestnost,
reprezentativní vystupování,
ochotu učit se nové věci,
proaktivnost,
zkušenosti z oboru výhodou,
čistý TR,
český jazyk slovem i písmem,
nástup ihned nebo dohodou.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme:
klientské portfolio do správy,
kompletní produktové portfolio (životní + neživotní pojištění, investice, hypotéky, atd.),
vysokou podporu při adaptaci (nejen v začátcích),
prostor pro seberealizaci,
zajímavý fixní příjem + pohyblivá složka,
systém průběžného vzdělávání,
ŽL/pracovní smlouva,
flexibilní pracovní doba.

Životopis zasílejte namichal.mazar@ceskapojistovna.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 560             Inzerát Specialista klientského portfolia vložen: 2017-11-16

Pracovní místo Specialista klientského portfolia nabízí

Česká pojišťovna a.s.

Předmět podnikání:
    Pojišťovací činnost

IČO: 45272956

Adresa:
   Spálená 75/16, PSČ 113 04
   Praha
   11304

Kontakní osoba:   Michal Mázár

Tel.: 728 656 347
Fax.:
Email: zoya,kosukhina@ceskapojistovna.cz
Internet: https://www.ceskapojistovna.cz/