Vrátný/bezpečnostní pracovník Praha 3, Praha 4

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Praha   Obor: jiné    Nástup: Dohodou    Plat: dohodou

Náplň práce

Hledáme bezpečnostní pracovníky pro objekty CETIN (Praha4 Chodov, nebo Praha 3 Olšanská).

Náplní práce je ostraha objektů ve směnném provozu - 12ti hodinové směny (denní/noční).
Nenáročná práce, vhodná pro starobní i invalidní důchodce!

Požadujeme
- trestní bezúhonnost
- alespoň základní znalost práce s PC
- ochotu pracovat ve směnném provozu

PožadujemeZákladní uživatelská znalost práce na PC.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: Čistý rejstřík trestů

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme
- možnost dlouhodobé spolupráce
- klidnou a nenáročnou práci v moderní budově
- mzdu 80 Kč/hod, pravidelné vyplácení
- individuální přístup při rozpisu směn
- možnost získat certifikát strážného za zvýhodněnou cenu
- příjemný kolektiv

Počet zobrazení nabídky práce: 2248             Inzerát Vrátný/bezpečnostní pracovník Praha 3, Praha 4 vložen: 2018-05-22

Pracovní místo Vrátný/bezpečnostní pracovník Praha 3, Praha 4 nabízí

Indus Praha

Předmět podnikání:
    Ostraha

IČO: 24210668

Adresa:
   U Hostivařského nádraží 556/12
   Praha 10
   10200

Kontakní osoba:   Barbora Podhajská

Tel.: 739 545 226
Fax.:
Email: barbora.podhajska@indus-czech.cz
Internet: www.indus-czech.cz