Administrativní pracovník/ce - Brno

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brněnský k.   Obor: administrativa    Nástup: 1.12. 2017    Plat: 11000,-

Náplň práce

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. zabývající se komplexními službami v oblasti správy nemovitostí a ostrahy objektů přijme osoby se zdravotním omezením na pozici administrativní pracovník/ce v Brně – Bystrci. Nástup od 1. 12. 2017. Mzda: 11.000 – 14.000 Kč.

Požadujeme:
- nutná znalost práce na PC
- ŘP sk. B výhodou

Náplň práce:
- zapisování a evidence dat
- sledování monitorů
- řešení operativních úkolů

Nabízíme:
- práci na HPP, pracovní doba od 7:00 do 15:00 hod.
- zázemí stabilní společnosti
- možnost zvýhodněných zaměstnaneckých půjček
- příspěvek na stravování
- další firemní benefity

Bližší informace na telefonu 730 186 797 nebo posílejte životopisy na e-mail: nabor@olman.cz.

Požadujeme- nutná znalost práce na PC

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme

Počet zobrazení nabídky práce: 631             Inzerát Administrativní pracovník/ce - Brno vložen: 2017-09-07

Pracovní místo Administrativní pracovník/ce - Brno nabízí

26293102

Předmět podnikání:
    Úklid/ostraha objektů

IČO: 26293102

Adresa:
   J. Obrovského 1389/1b
   Brno
   63500

Kontakní osoba:   Lada Done

Tel.: 730186797
Fax.:
Email: nabor@olman.cz
Internet: www.olman.cz