Přivýdělek 2000 - 8000 Kč i víc každý měsíc

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: celá ČR   Obor: jiné    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Zajímáte se o přírodní kosmetiku a ekologii?
Chcete vidět výsledky své práce co nejdříve? Hledáte pracovní možnost pracovat v době, kterou si naplánujete Vy a v místě bydliště?
Staňte se posilou našeho týmu.
Náplň práce:
- předávání informací a zkušeností stávajícím i potenciálním klientkám
- poskytování poradenství
- aktivní tvorba marketingových akcí
- komunikace s klientkami osobně, telefonicky a po internetu, dle Vašeho uvážení
- klientský servis stávajícím zákaznicím

Požadujeme- upřednostňuje alternativy před chemií
- dobré komunikační schopnosti
- práce na PC, internet
- vstřícný a aktivní přístup k lidem
- zkušenosti v oboru kosmetička, kadeřnice, pedikérka, masérka výhodou a další pracující s lidmi výhodou

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- krásná práce, která Vás bude bavit
- pracujete v místě bydliště, z domova
- možnost dlouhodobé spolupráce
- zaškolení
- nadstandardní platové ohodnocení
- flexibilní pracovní dobu
- slevy na firemní výrobky
- nejedná se o prodej výrobků

- vhodné pro maminky na MD
- vhodné pro důchodkyně
- vhodné pro studentky

Počet zobrazení nabídky práce: 508             Inzerát Přivýdělek 2000 - 8000 Kč i víc každý měsíc vložen: 2017-09-10

Pracovní místo Přivýdělek 2000 - 8000 Kč i víc každý měsíc nabízí

Rudolf Červeňanský

    Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

IČO: 60273186

Adresa:
   17. listopadu 4567
   Chomutov
   43004

Kontakní osoba:   Jana Červeňanská

Tel.: 777608328
Fax.:
Email: inzerce@zdravi-ok.cz