Obchodní konzultant pro firemní klientelu

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Praha   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: ihned    Plat: 43000,-

Náplň práce

Pracujte pro největší českou pojišťovnu, která dlouhodobě zaujímá pozici lídra českého pojistného trhu. V současnosti rozšiřujeme náš obchodní tým a přijímáme nové kolegy.
Hledáme schopné obchodníky - parťáky do týmu v Praze. Buďte zodpovědný za obchodní jednání s firemní klientelou a za následnou péči o ni, podílejte se na budování vztahů s aktuálními firemními klienty, nabídněte klientovi více než prodej finančních produktů.

PožadujemeCo od Vás očekáváme?
- minimálně SOU s maturitou,
- čistý TR,
- samostatnou a energickou osobnost, která má příjemné vystupování,
- nadšení pro obchod a chuť na sobě pracovat ,
- umění zaujmout klienta,
- výborné komunikační a prezentační dovednosti,
- zkušenosti z oboru výhodou, ne však podmínkou.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeSpolečnost Česká pojišťovna, a.s Vám nabízí:
- školení z oblasti financí a obchodu na nejvyšší úrovni,
- nadstandardní příjem vázaný na výkon a vzdělání,
- zajímavou práci,
- časovou nezávislost,
- úspěch, který ocení Vaše okolí,
- zajímavý fixní příjem + pohyblivá složka,
- podporu asistentky, která Vám bude domlouvat obchodní schůzky,
- možnost profesního růstu.

Zajímá Vás, za co budete zodpovědný/á?
- budete se starat o přidělené portfolio klientů
- budete navazovat dlouhodobé vztahy s klienty a pečovat o ně
- získávání nových klientů.

Takže?
Takže, jestli chcete, aby Vás práce bavila, pracovat v nejrychleji rostoucím týmu v regionu a podílet se na změnách v tradiční společnosti na českém trhu, posílejte svůj životopis na michal.mazar@ceskapojistovna.cz.

Životopis zasílejte namichal.mazar@ceskapojistovna.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 531             Inzerát Obchodní konzultant pro firemní klientelu vložen: 2017-11-16

Pracovní místo Obchodní konzultant pro firemní klientelu nabízí

Česká pojišťovna a.s.

Předmět podnikání:
    Pojišťovací činnost

IČO: 45272956

Adresa:
   Spálená 75/16, PSČ 113 04
   Praha
   11304

Kontakní osoba:   Michal Mázár

Tel.: 728 656 347
Fax.:
Email: zoya,kosukhina@ceskapojistovna.cz
Internet: https://www.ceskapojistovna.cz/