Svářeč (CO2 či TIG) / zámečník do Německa

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Zahraničí   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: vždy    Plat: 60500,-

Náplň práce

HLEDÁME pro více staveb spolehlivé a motivované svářeče a/alebo zámečníky různých odborných zaměření.
Náplň práce:
-ocelová a kovová stavba (zábradlí, čerpadla, stroje...) a přip. svařování v oblasti topenářství
evt.:
-průmyslové zařízení
-čtění technických nákresů
-Svářečské certifkáty výhodou, svářečská praxe potřebná

ZAJISTÍME:
-kompetentní kontaktní osoby
-nepřetržitou podporu a pomoc
-kontaktního pracovníka se znalostí češtiny a slovenštiny
-pochopení a lidský přístup jsou samozřejmostí

PožadujemeNěmecké základy jsou potřebné, alebo musí ovládat minimálně jeden v týmu, samostatnost a dobrá pracovní disciplína jsou samozřejmostí.

V případě zájmu nám zašlete Vaše dotazy a životopis prostřednictvím Facebooku anebo naší webové stránky.

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: němčina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme-práci v německé stavební firmě na německou pracovní smlouvu (tarif)
-sociální, zdravotní a důchodové pojištění v Německu
-plat a příplatky převyšující tarifní mzdu, diety
-měsíční pravidelný plat, garantujeme včasný převod na účet
-příplatky: přesčasy, práce přes svátky
-příspěvek na dovolenou, vánoční příspěvek
-ubytování zajistíme dle Vašeho přání
-ochranný pracovní oděv

Počet zobrazení nabídky práce: 242             Inzerát Svářeč (CO2 či TIG) / zámečník do Německa vložen: 2017-09-20

Pracovní místo Svářeč (CO2 či TIG) / zámečník do Německa nabízí

Pertec GmbH

    Wir beschäftigen Fachkräfte für Gewerbe und Technik. Unsere Stellenangebote, Jobs und freie Stellen betreffen Schweißer, Schlosser, Elektriker, Sanitärinstallateure, Anlagenmechaniker, Maschinenschlosser, Elektroinstallateure und Heizungsmonteure.

IČO: HRB13069

Adresa:
   Weimarische Straße 32
   Erfurt
   99099

Kontakní osoba:   Birke

Tel.: +49 3643 8728 13
Fax.:
Email: erfurt@pertec.de
Internet: www.pertec.de/erfurt