odborný prodavač

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 1.10.2017    Plat: 23000,-

Náplň práce

Společnost Ferrino CZ, specialista na outdoorové vybavení, hledá do týmu dalšího outdoorového nadšence.
Rád chodíš po horách, běháš, lezeš po skalách nebo jenom prostě rád vyrazíš pod stan? Zajímají tě novinky a technologie v oblasti outdoorového vybavení? Máš zodpovědný přístup k práci a rád komunikuješ se zákazníky? Možná to jsi právě ty, koho hledáme!
Na naší prodejnu u Strossmayerova náměstí v Praze 7 hledáme posilu do mladého kolektivu.

PožadujemeCo požadujeme:
Komunikativnost – schopnost poradit zákazníkům s výběrem zboží
Zodpovědný a aktivní přístup k práci – nebráníme se realizaci vlastních nápadů
Znalost AJ – alespoň základní znalost anglického jazyka, znalost i jiných jazyků výhodou
Základní dovednosti na PC
Orientace v outdoorovém vybavení velkou výhodou

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeCo nabízíme:
Zajímavou a různorodou práci pro dynamicky se rozvíjející společnosti v oblasti outdooru
Finanční ohodnocení: po zkušební době 23.000,-- Kč + provize z obratu
Firemní benefity v rámci nákupu zboží
Možnost účasti na odborných školeních

Nástup možný ihned.

Životopis zasílejte namaloobchod@ferrino.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 361             Inzerát odborný prodavač vložen: 2017-09-20

Pracovní místo odborný prodavač nabízí

Karel Kadečka

    maloobchod a velkoobchod outdoorovým vybavením, výhradní distributor Ferrino pro ČR a SR

IČO: 41763645

Adresa:
   Pravoúhlá 1677/17
   Praha 5
   15000

Kontakní osoba:   Karel Kadečka

Tel.: 777961473
Fax.:
Email: kadecka@ferrino.cz
Internet: www.ferrino.cz