Room master - obsluha únikové hry

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Praha   Obor: jiné    Nástup: ihned    Plat: 6000,-

Náplň práce

Sháníme brigádníky na DPP na pozici Room master do pobočku na Praze 4. Jedná se o brigádu na všední dny odpoledne od 14:30 a o víkendu po celý den. Pracovní vytížení je cca 2 dny v týdnu a jeden až dva víkendy v měsíci.
Pozice obnáší přípravu hry na skupinu, jednání se zákazníky, jejich sledování během hry, poskytování nápověd a následné vyfocení skupiny po hře.
Požadujeme flexibilitu, milé, laskavé a vstřícné jednání se zákazníky, spolehlivost, pečlivost, dochvilnost, komunikativnost a základní znalost anglického jazyka.
Odměna činí 150 Kč – 200 Kč za každou obslouženou skupinu.

PožadujemePožadujeme flexibilitu, milé, laskavé a vstřícné jednání se zákazníky, spolehlivost, pečlivost, dochvilnost, komunikativnost a základní znalost anglického jazyka.

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeOdměna činí 150 Kč – 200 Kč za každou obslouženou skupinu.

Počet zobrazení nabídky práce: 417             Inzerát Room master - obsluha únikové hry vložen: 2017-09-21

Pracovní místo Room master - obsluha únikové hry nabízí

Jiří Korecký Escape Master

Předmět podnikání:
    Únikové hry

IČO: 04361164

Adresa:
   Za Dvorem 2283
   Brandýs nad Labem
   25001

Kontakní osoba:   Jiří Korecký

Tel.: +420777953569
Fax.: 777953569
Email: info@escapemaster.cz
Internet: www.escapemaster.cz