Tiskař pro ofsetový tisk.

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Zlínský k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: ihned    Plat: 35000,-

Náplň práce

Seřízení a tisk na ofsetovém vícebarevném stroji.

PožadujemeHledáme tiskaře na HPP se zkušenostmi v oboru ( nejlépe rotační/ofsetový tisk )

- spolehlivost, aktivní zájem a znalost oboru

- směnný provoz (ranní, odpolední)

- pracovitost a šikovnost

- schopnost pracovat v kolektivu, ale i samostatně

- znalost práce na PC

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- platové ohodnocení až 35.000,-

- firemní benefity ( obědy, příspěvky na kulturní a sportovní akce, zapůjčení firemních vozů, telefon, masáže, sick days, flexibilní dovolená a mnoho dalších )

- možnost návštěvy zahraničních veletrhů

- práci v soudržném kolektivu úspěšné rodinné společnosti s 25 letou tradicí.

Společnost získala ocenění Férový zaměstnavatel Zlínského kraje 2017.

Počet zobrazení nabídky práce: 789             Inzerát Tiskař pro ofsetový tisk. vložen: 2017-10-26

Pracovní místo Tiskař pro ofsetový tisk. nabízí

Epos spol. s r.o.

Předmět podnikání:
    Potisk a zpracování papíru do formulářů, rolí a lístků

IČO: 40942031

Adresa:
   Paseky 455
   Želechovice nad Dřevnicí
   76311

Kontakní osoba:   Filip Hanzlík

Tel.:
Fax.:
Email: filip.hanzlik@eposprint.cz
Internet: www.eposprint.cz